Droga ulicami Rzeszowa 2022

​W roku duszpasterskim przeżywanym pod hasłem: “Posłani w pokoju Chrystusa”, pragniemy w szczególny sposób wyrazić wiarę i okazać naszą miłość cierpiącemu Chrystusowi przez wspólne przeżycie Drogi Krzyżowej na ulicach miasta Rzeszowa.

Podobnie jak w poprzednich latach - także Pogotowie Ratunkowe, Służba Zdrowia wraz z Kapelanami jest zaproszona do czynnego udziału w Nabożeństwie Drogi Krzyżowej Ulicami miasta Rzeszowa. Nasz udział wyrazi się przez niesienie krzyża od stacji XII do XIII. Bardzo serdecznie zapraszamy.

​Nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpocznie się 4 marca 2022 r. (piątek) o godz. 18.00 pod Krzyżem Ofiar Komunizmu na pl. Śreniawitów obok Zamku Lubomirskich w Rzeszowie.

Następnie przejdziemy ul. Chopina, Aleją Lubomirskich, ul. 3- go Maja, przez Plac Farny i ul. Sokoła do kościoła OO. Bernardynów, gdzie na zakończenie zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa.

​Zapraszamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie: duszpasterzy, osoby konsekrowane, wszystkich wiernych, a zwłaszcza młodzież.

Prosimy przynieść świece.

a/a